Σκληρός δίσκος βίντεο Seagate SkyHawk AI Αριθμός μοντέλου: ST12000VE001
Πιστοποίηση
Κίνα Beijing Qianxing Jietong Technology Co., Ltd. Πιστοποιήσεις
Αναθεωρήσεις πελατών
—— 《Festfing DV》 LLC
—— Γεν γατακιών
—— Strelkin Mikhail Vladimirovich
—— Ahmad Navid
—— Γκεράν Κολέσιο
Είμαι Online Chat Now
Λεπτομέρειες:
Μάρκα: Seagate
Αριθμό μοντέλου: Αριθμός μοντέλου σκληρού δίσκου βίντεο SkyHawk AI: ST12000VE001
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: 1
περιγραφή
Προδιαγραφές: 12TB Διασύνδεση: SATA 6Gb/s
Al Channels: 32 Κύκλοι φόρτωσης/εκφόρτωσης: 600.000
Μέση ισχύς ανάγνωσης/εγγραφής*(W): 7.8 Λειτουργία (αναφέρθηκε μονάδα δίσκου, μέγιστο °C)8: 65°C
Επισημαίνω:
Το HDD της Seagate SkyHawk
Σκληρός δίσκος παρακολούθησης 12TB
Σκληρός δίσκος αποθήκευσης βίντεο ST12000VE001
Σκληρός δίσκος βίντεο Seagate SkyHawk AI
Προδιαγραφές 12TB
Χωρητικότητα 12TB 12TB
Αριθμοί Μοντέλων ST12000VE003 ST12000VE001
Διεπαφή SATA 6Gb/s SATA 6Gb/s
Τεχνολογία Εγγραφής CMR CMR
Σχεδιασμός Δίσκου Ήλιο Ήλιο
Χαρακτηριστικά και Απόδοση
Υποστηριζόμενες Θέσεις Δίσκων Απεριόριστο Απεριόριστο
Κανάλια AI 32 32
Γεγονότα Καταγραφής AI σε Πραγματικό Χρόνο/δευτ.  Έως 120 Έως 120
Υποστηριζόμενες Κάμερες HD Έως 64 Έως 64
Αισθητήρες RV Ναι Ναι
Μέγιστος Ρυθμός Συνεχούς Μεταφοράς OD (MB/s, MiB/s) 285/272 Έως 255
Μνήμη Cache (MB) 512MB 256MB
Αξιοπιστία/Ακεραιότητα Δεδομένων
Ανθεκτικό στη διάβρωση Ναι Ναι
Κύκλοι Φόρτωσης/Εκφόρτωσης 600.000 600000
Ρυθμός Μη Ανακτήσιμων Σφαλμάτων Ανάγνωσης, Μέγιστος 1 ανά 10E15 1 ανά 10E15
Ώρες Λειτουργίας ανά έτος 8.760 8760
Όριο Ρυθμού Εργασίας (WRL)  550 550
Μέσος Χρόνος Μεταξύ Βλαβών (MTBF) (ώρες) 2500000 ώρες 2500000 ώρες
Περιορισμένη Εγγύηση (έτη) 5 5
Υπηρεσίες Ανάκτησης Δεδομένων Διάσωσης (έτη) 3 3
Διαχείριση Ενέργειας
Ρεύμα Εκκίνησης, Τυπικό (12V, A) 2.0A 2.0A
Μέση Κατανάλωση Ενέργειας Ανάγνωσης/Εγγραφής*(W) 7.8 8
Μέση Κατανάλωση σε Αναμονή (W) 6.3W 5.3W
Λειτουργία Αναμονής/Λειτουργία Ύπνου, Τυπικό (W) 1.1/1.1W 1.3/1.3W
Ανοχή Τάσης (5V) ±5% ±5%
Ανοχή Τάσης (12V) ±10% ±10%
Περιβάλλον/Θερμοκρασία
Λειτουργίας (αναφερόμενη από τον δίσκο, ελάχιστη °C) 10 5
Λειτουργίας (αναφερόμενη από τον δίσκο, μέγιστη °C)8 65°C 65°C
Μη Λειτουργίας (περιβάλλον, ελάχιστη °C) -40°C -40°C
Φυσικές Διαστάσεις
Ύψος (mm/in, μέγιστο) 26.1mm/1.028in 26.1mm/1.028in
Πλάτος (mm/in, μέγιστο) 101.85mm/4.010in 101.85mm/4.010in
Βάθος (mm/in, μέγιστο) 147.0mm/5.787in 147.0mm/5.787in