Seagate BarraCuda 2,5 ιντσών σκληρός δίσκος 2TB αριθμός μοντέλου: ST2000LM015
Πιστοποίηση
Κίνα Beijing Qianxing Jietong Technology Co., Ltd. Πιστοποιήσεις
Αναθεωρήσεις πελατών
—— 《Festfing DV》 LLC
—— Γεν γατακιών
—— Strelkin Mikhail Vladimirovich
—— Ahmad Navid
—— Γκεράν Κολέσιο
Είμαι Online Chat Now
Λεπτομέρειες:
Μάρκα: Seagate
Αριθμό μοντέλου: BarraCuda 2,5" Σκληρός Δίσκος 2TB Αριθμός μοντέλου: ST2000LM015
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: 1
περιγραφή
Προδιαγραφές: 2TB Διασύνδεση: SATA 6Gb/s
Κύκλοι φόρτωσης/εκφόρτωσης: 600.000 Ρεύμα εκκίνησης (+5V, A): 1.2
Θερμοκρασία, Λειτουργία (°C): 0°C-60°C Ύψος (mm/in): 7,0mm/0,276in
Επισημαίνω:
Seagate BarraCuda HDD 2TB
Εσωτερικός σκληρός δίσκος 2.5 ιντσών
Δίσκος ST2000LM015 με εγγύηση
Σκληρός Δίσκος BarraCuda 2,5" 2TB
Ο σκληρός δίσκος Seagate BarraCuda® 2,5 ιντσών συνδυάζει αποδεδειγμένη αξιοπιστία, σταθερή απόδοση και ευέλικτη χωρητικότητα αποθήκευσης σε συμπαγή μορφή. Σχεδιασμένο για φορητούς υπολογιστές, εξωτερικά περιβλήματα και συστήματα μικρού μεγέθους, είναι διαθέσιμο σε ύψη 7 mm και 15 mm για να ταιριάζει σε ένα ευρύ φάσμα διαμορφώσεων συσκευών. Προσφέροντας χώρο αποθήκευσης έως 5 TB, παρέχει άφθονο χώρο για έγγραφα, πολυμέσα, εφαρμογές και παιχνίδια. Με μοντέλα 5.400 ή 7.200 RPM και διεπαφή SATA 6Gb/s, προσφέρει απόδοση απόκρισης και γρήγορες ταχύτητες μεταφοράς δεδομένων. Αθόρυβος, ενεργειακά αποδοτικός και με υποστήριξη δεκαετιών καινοτομίας, ο εσωτερικός σκληρός δίσκος BarraCuda 2,5" είναι μια έξυπνη επιλογή για αξιόπιστους καθημερινούς υπολογιστές.
Seagate BarraCuda 2,5 ιντσών σκληρός δίσκος 2TB αριθμός μοντέλου: ST2000LM015 0
Προδιαγραφές
Προδιαγραφές 2 TB
Ικανότητα 2 TB
Αριθμοί Μοντέλων ST2000LM015
Byte ανά τομέα (λογικό/φυσικό) 512/4096
Εκτέλεση
Διασύνδεση SATA 6Gb/s
Ρυθμός μεταφοράς δεδομένων (MB/s) Έως 140
Προσωρινή μνήμη (MB) 128 MB
Ταχύτητα άξονα (RPM) 5400 σ.α.λ
Τεχνολογία Ηχογράφησης SMR
Αξιοπιστία/Ακεραιότητα δεδομένων
Κύκλοι φόρτωσης/εκφόρτωσης 600.000
Μέθοδος ανάπαυσης κεφαλιού QuietStep Ramp Load
Μη ανακτήσιμα σφάλματα ανάγνωσης ανά αναγνωσμένα bit, μέγ 1 ανά 10Ε14
Περιορισμένη εγγύηση (έτη) 2
Διαχείριση ενέργειας
Ρεύμα εκκίνησης (+5V, A) 1.2
Ισχύς ανάγνωσης/εγγραφής, μέση (W) 1,7/1,8
Ισχύς ρελαντί, Μέση (W) 0,5W
Περιβαλλοντική
Θερμοκρασία, Λειτουργία (°C) 0°C-60°C
Θερμοκρασία, Μη λειτουργία (°C)  -40°C-70°C
Σοκ, Λειτουργία: 2ms (Gs) 400
Σοκ, μη λειτουργικό: 1ms (Gs) 1000
Ακουστική, Αδράνεια, Τυπική (bels-soundpower) 2,2 βελάκια
Ακουστική, Αναζήτηση, Τυπική (bels-soundpower) 2,4 βελάκια
Φυσικός
Ύψος (mm/in) 7,0mm/0,276in
Πλάτος (mm/in) 69,85 mm/2,750 ίντσες
Βάθος (mm/in) 100,35 mm/3,951 ίντσες
Βάρος (g/lb, μέγιστο) 90g/0,198lb
Ποσότητα μονάδας χαρτοκιβωτίου 50
Χαρτοκιβώτια ανά παλέτα/στρώμα  60/10
Ειδικά Χαρακτηριστικά
Τεχνολογία κρυφής μνήμης πολλαπλών επιπέδων Ναί
Χωρίς αλογόνο Ναί
Συμμόρφωση RoHS Ναί
Ασυναγώνιστη κληρονομιά για επιτραπέζιους υπολογιστές
Seagate BarraCuda 2,5 ιντσών σκληρός δίσκος 2TB αριθμός μοντέλου: ST2000LM015 1
Ζήστε τον ιδανικό συνδυασμό αποθήκευσης και φορητότητας με τον σκληρό δίσκο Seagate BarraCuda 2,5 ιντσών. Προσφέροντας χωρητικότητα έως 5 TB σε συμπαγή μορφή 7mm ή 15mm, είναι σχεδιασμένο να παρέχει αξιόπιστη απόδοση σε συστήματα περιορισμένου χώρου. Είτε αναβαθμίζετε έναν φορητό υπολογιστή, κατασκευάζετε έναν συμπαγή επιτραπέζιο υπολογιστή ή επεκτείνετε φορητό χώρο αποθήκευσης, η μονάδα BarraCuda παρέχει την ταχύτητα, την αποτελεσματικότητα και την ανθεκτικότητα που χρειάζεστε χωρίς να θυσιάζει τη χωρητικότητα ή τη συμβατότητα.